Zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń online dla opiekunów rodzinnych. Będą dotyczyły różnych aspektów sprawowania opieki w domu – rehabilitacji, wsparcia psychologicznego i socjalnego oraz pielęgnacji. Projekt szkoleń realizowany jest wspólnie z Fundacją Agory.

Najbliższe szkolenia:

29 stycznia, godz. 13:00-14:30: Jak lepiej komunikować się z chorym bliskim? – warsztat z psycholożką Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Anną Marlęgą-Woźniak.

Choroba bliskiej osoby wiele zmienia w relacjach rodzinnych. W jaki sposób ułożyć sobie komunikację z chorym bliskim, gdy jesteś opiekunem? W jaki sposób ułożyć komunikację w rodzinie? Jak rozpoznać i poradzić sobie z syndromem wypalenia opiekuna? Odpowiedzi między innymi na te pytania będzie można uzyskać podczas szkolenia, a także zadać pytanie. Szkolenie będzie prowadzone na żywo.

Link do rejestracji: 

https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/szkolenia-dla-opiekunow-rodzinnych-spotkanie-z-psychologiem-/register

19 lutego, godz. 13:00-14:30: Wszystko, co musisz wiedzieć o wsparciu socjalnym – szkolenie z pracownikiem socjalnym Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Ewą Starkel.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, o jakie świadczenia możesz wystąpić jako opiekun, jakie ulgi Ci przysługują, o jaką pomoc możesz się zwrócić do ośrodków pomocy społecznej, skorzystaj ze szkolenia. Będzie możliwość zadawania pytań prowadzącej, można je również przysłać wcześniej na adres: e.starkel@hospicjum.info. Szkolenie będzie prowadzone na żywo.

Link do rejestracji:

https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/172787418/register

WAŻNE: po zapisaniu upewnij się, że dotarł do Ciebie mail z potwierdzeniem i nie utknął w spamie. To bardzo ważne, ponieważ należy go otworzyć i kliknąć w link potwierdzający „DOŁĄCZ”. Dzięki temu otrzymasz także przypomnienie o szkoleniu.

Kategorie: 2021