Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla osób, które sprawują opiekę w domu nad bliską osobą (chorym dzieckiem lub dorosłym, osobą z niepełnosprawnością, osobą starszą, wymagającą opieki). Szkolenia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 10.00-14.00, w siedzibie Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku.

Podczas szkolenia będzie można nauczyć się między innymi wykonywania czynności pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych, dowiedzieć się o możliwościach otrzymania różnych form wsparcia czy świadczeń. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Program i terminy szkoleń znajdują się tutaj: Szkolenie dla opiekunów rodzinnych

Liczba miejsc jest ograniczona (15 osób)

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową Polityką Prywatności dotyczącą projektu.
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji na szkolenie m.in. w celu weryfikacji prawa do udziału w szkoleniu, dostosowania materiałów szkoleniowych dla uczestników. Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Fundacja Hospicyjna, z siedzibą w Gdańsku 80-208, przy ul. Daniela Chodowieckiego 10, tel. 58 345 90 60, e-mail: biuro@fundacjahospicyjna.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową Polityką Prywatności dotyczącą projektu.
Kategorie: 2022