Jeśli opiekujesz się nieuleczalnie chorym dzieckiem i czujesz, że potrzebujesz rozmowy z kimś, kto rozumie Twoją sytuację, zapisz się do grupy wsparcia, w której spotkasz innych opiekunów.

Grupa prowadzona przez Mirosławę Jędrzejewską, doświadczoną psycholożkę Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, obejmuje cykl 8 spotkań, które odbywają się od marca do czerwca 2021 roku online raz na dwa tygodnie – we wtorki o godz. 18:00.

Podczas spotkań można podzielić się swoimi doświadczeniami, wysłuchać opowieści innych opiekunów, znaleźć wsparcie emocjonalne oraz rozwiązanie dla dręczących wątpliwości.

Spotkania będą się odbywały poprzez platformę ClickMeeting. Konieczny jest więc dostęp do internetu oraz sprzęt wyposażony w kamerę i mikrofon.

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu do grupy zdecydują: kolejność zgłoszeń, odpowiedzi na pytania w formularzu zgłoszeniowym oraz rozmowa indywidualna z Prowadzącą.

WAŻNE: wszystkie spotkania są bezpłatne.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem przed zgłoszeniem chęci uczestnictwa. Wypełniając i wysyłając formularz zgłoszeniowy, akceptują Państwo treść Regulaminu.

Link do Regulaminu: http://bit.ly/GrupywsparciaRegulamin 

Link do rejestracji: https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/grupa-wsparcia-dla-rodzicow-i-opiekunow-dzieci-nieuleczalnie-chorych/register

Kategorie: 2021