W ramach projektu realizowanego wspólnie z Fundacją Agory można zapisywać się na spotkania grupy wsparcia dla opiekunów rodzinnych przewlekle chorych i niesamodzielnych osób dorosłych. Doświadczona psycholożka z Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Mirosława Jędrzejewska, pomoże opiekunom przejść przez proces żałoby.

Grupa ma charakter zamknięty, a liczba uczestników jest ograniczona – może ona liczyć do 10 osób. O przyjęciu do grupy wsparcia online decydują łącznie: kolejność zgłoszeń, odpowiedź na pytania otwarte zawarte w formularzu rejestracji i rozmowa telefoniczna/e-mailowa z Prowadzącą. Zapisy zostały przedłużone do 16 lutego 2021 roku do godz. 12.00.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Grupa wsparcia dla opiekunów rodzinnych w żałobie po stracie dorosłego podopiecznego – czego się spodziewać?

Jeśli jesteś opiekunem rodzinnym, który stracił swojego podopiecznego i przechodzi przez proces żałoby z tym związany, potrzebujesz wsparcia, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem oraz chcesz posłuchać o doświadczeniach innych opiekunów, dołącz do grupy wsparcia online organizowanej w ramach projektu opiekunrodzinny.pl

Grupa ma charakter zamknięty i będzie prowadzona od lutego do maja 2021 roku przez doświadczoną psycholożkę Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Mirosławę Jędrzejewską.

Termin pierwszego spotkania grupy to 23 lutego 2021 roku.

Spotkania będą się odbywały poprzez platformę ClickMeeting. Konieczny jest więc dostęp do internetu oraz sprzęt wyposażony w kamerę i mikrofon.

Udział w grupie wsparcia jest bezpłatny.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem przed zgłoszeniem chęci uczestnictwa. Wypełniając i wysyłając formularz zgłoszeniowy, akceptują Państwo treść Regulaminu.

Link do Regulaminu: https://www.fundacjahospicyjna.pl/images/Regulaminy_OR/POR_RegulaminGrupwsparcia.pdf

Link do rejestracji: https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/grupa-wsparcia-dla-opiekunow-rodzinnych-w-zalobie-po-stracie-doroslego-podopiecznego/register

Projekt realizowany jest przez Fundację Hospicyjną we współpracy z Fundacją Agory.

Kategorie: 2021